Hopp til innhold
Nytt: sokfirma i Claude og ChatGPT – salgslister, soliditet, konsern og mer.Les mer →

Stamina II AS

Investorportefølje (2025) — 23 selskaperSe historiske investeringer →

Stamina II AS er registrert som aksjonær i 23 norske selskaper i aksjonærregisteret for 2025, med eierhistorikk tilbake til 2018. Porteføljen er konsentrert om alternative investeringsfond (aif) som ikke er verdipapirfond og utleie av egen eller leid fast eiendom, med tyngdepunkt i Oslo. Porteføljeselskapene har til sammen 7 527 ansatte, og eierandelsvektet omsetning er 2,40 mill kr. 9 av selskapene er lønnsomme.

Se selskapsprofil

Investeringer over tid

Porteføljesignaler

Hva porteføljeselskapene til Stamina II AS faktisk gjør, av 23 aktive selskaper (siste år).

Porteføljeomsetning
2,40 mill kr
eierandel-vektet
Samlede ansatte
7 527
  • Lønnsomme selskaper9 av 23
  • Majoritetseid (>50 %)0 av 23
  • Mottar offentlig støtte8 av 23
  • Har patent eller varemerke7 av 23
  • Vinner offentlige anbud1 av 23
  • Lyser ut stillinger0 av 23
  • Konkurs eller avvikling0 av 23

Geografisk fordeling

Hvor selskapene er registrert

SelskapKommuneEierandelFørste årSiste årStatus
Ratex Skadedyr Og Inneklima ASBærum33.0 %20242025Aktiv
Vestfold Kombibygg ASOslo2.3 %20222025Aktiv
Dnb Private Equity VIII ASOslo1.7 %20212025Aktiv
Robsrud Invest ASOslo1.0 %20212025Aktiv
Vestbylog Invest ASOslo0.9 %20212025Aktiv
Videocation.no ASOslo0.9 %20212025Aktiv
Buddy Electric ASOslo0.7 %20252025Aktiv
Dnb Pe Direct I (is) ASOslo0.6 %20212025Aktiv
Onna Greens ASMoss0.4 %20212025Aktiv
Hadean Capital II ASOslo0.4 %20212025Aktiv
Logcap Invest ASOslo0.3 %20222025Aktiv
Hadean Capital I ASOslo0.2 %20202025Aktiv
Helsfyr Kontorinvest III ASOslo0.1 %20212025Aktiv
1x Holding ASMoss0.1 %20232025Aktiv
Soiltech ASASandnes0.1 %20212025Aktiv
Oslo Airport City ASOslo0.1 %20212025Aktiv
Logcap Holding II ASOslo0.0 %20222025Aktiv
Abbh ASBærum0.0 %20192025Aktiv
00nation ASAsker0.0 %20212025Aktiv
Solstad Maritime ASAKarmøy0.0 %20252025Aktiv
Dnb Bank ASAOslo0.0 %20212025Aktiv
Oncoinvent ASAOslo0.0 %20202025Aktiv
Polaris Media ASATrondheim0.0 %20232025Aktiv

Selskapseiere i samme bransjer og kommuner

Selskaper med eierandeler i samme bransjer eller kommuner som denne porteføljen.

Spørsmål og svar om Stamina II AS

Hvor mange selskaper har Stamina II AS aksjer i?

Porteføljen til Stamina II AS teller 23 norske selskaper, i tillegg til 12 historiske eierposter. Kilde: aksjonærregisteret for 2025.

Hva er den største eierposten til Stamina II AS?

Den største registrerte eierandelen til Stamina II AS er 33 % i Ratex Skadedyr Og Inneklima AS.

I hvilke kommuner har Stamina II AS eierposter?

Stamina II AS har flest porteføljeselskaper i Oslo, Asker og Bærum.

Hvor mye omsetter selskapene Stamina II AS eier for?

Selskapene i porteføljen omsetter for 2,40 mill kr målt etter Stamina II AS sin eierandel (7 527 ansatte totalt).

Utforsk videre