Åkervika Flytebrygge
Investorportefølje (2025) — 1 selskaperSe historiske investeringer →
Åkervika Flytebrygge er registrert som aksjonær i 1 norsk selskap i siste årgang av aksjonærregisteret, med eierhistorikk tilbake til 2023. Porteføljen er konsentrert om distribusjon av elektrisitet, med tyngdepunkt i Hamarøy. Porteføljeselskapene har til sammen 7 ansatte. 1 av selskapene er lønnsomme.
Se selskapsprofilInvesteringer over tid
Porteføljesignaler
Hva porteføljeselskapene til Åkervika Flytebrygge faktisk gjør, av 1 selskaper (siste år).
- Lønnsomme selskaper1 av 1
- Majoritetseid (>50 %)0 av 1
- Mottar offentlig støtte0 av 1
- Har patent eller varemerke0 av 1
- Vinner offentlige anbud0 av 1
- Lyser ut stillinger0 av 1
- Konkurs eller avvikling0 av 1
Sektorfordeling
Topp bransjer i porteføljen
Geografisk fordeling
Hvor selskapene er registrert
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Nord-Salten Kraft Holding AS | Hamarøy | 0.0 % | 2023 | 2025 | Aktiv |
Selskapseiere i samme bransjer og kommuner
Selskaper med eierandeler i samme bransjer eller kommuner som denne porteføljen.
- 21 selskaperNordkraft AS6 i samme bransje · 1 i samme kommune
- 9 selskaperJessen Holding AS1 i samme bransje · 5 i samme kommune
- 3 selskaperNord-Salten Kraft Holding AS2 i samme bransje · 3 i samme kommune
- 5 selskaperØyvind Johansen Maskin AS5 i samme kommune
- 24 selskaperTroms Kraft AS4 i samme bransje
- 4 selskaperByggmester Knut Høivaag AS1 i samme bransje · 3 i samme kommune
- 3 selskaperBoligservice AS1 i samme bransje · 3 i samme kommune
- 6 selskaperHamarøy Kommune1 i samme bransje · 3 i samme kommune
Spørsmål og svar om Åkervika Flytebrygge
Hvor mange selskaper har Åkervika Flytebrygge aksjer i?
Porteføljen til Åkervika Flytebrygge teller 1 norske selskap. Kilde: aksjonærregisteret for 2025.
Hva er den største eierposten til Åkervika Flytebrygge?
Den største registrerte eierandelen til Åkervika Flytebrygge er 0 % i Nord-Salten Kraft Holding AS.
I hvilke bransjer investerer Åkervika Flytebrygge?
Porteføljen til Åkervika Flytebrygge er størst innen Distribusjon av elektrisitet (1 selskap).
I hvilke kommuner har Åkervika Flytebrygge eierposter?
Åkervika Flytebrygge har flest porteføljeselskaper i Hamarøy.